Ako sa zmenili herci z Pelišiek od natáčania? Dnes by ste ich možno nespoznali!

Šoubiz Zaujímavosti

Kristína Badinková Nováková
Česká herečka Kristína Badinková Nováková (38) si v Pelíškoch zahrala mladé dievča Jindřišku, dcéru cholerického Henricha Krausa, ktorého stvárnil Jiří Kodet (†67) . Kristína následne hrala napríklad vo filmoch Milenci a vrahovia, Ro(c)k podvraťákov či Kuky sa vracia alebo v seriáloch Špecialisti, Ordinácia v ružovej záhrade alebo Letisko.

Bola vydatá za režiséra Jaroslava Fuita. Dňa 25. novembra 2009 sa im narodila dcéra Rozárie a v roku 2013 dcéra Mariana, avšak v roku 2016 sa pár rozviedol. V roku 2018 sa Kristína druhýkrát vydala az druhého manželstva má syna Vincenta.

Ondrej Chrobák Fešák Elien stvárnený hercom Ondřejom Brouskom (40) býva vo filme v detskom domove a jeho priateľkou je práve Jindřiška. Čo sa týka Ondreja, ten pochádza z hereckej rodiny. Je synom hercov Otakara Brouska ml. a Zuzany Mixovej. Jeho starým otcom je známy dabér Otakar Brousek st., ktorý získal Cenu Františka Filipovského za celoživotné dielo. Ondřej Brousek sa venuje nielen herectvu (Beličky, Obete a vrahovia, Bolero a pod.), ale tiež skladá piesne pre filmy, seriály a divadelné predstavenia.

Sylvie Koblížková Kto by si nepamätal malú Uzlinku, ktorá si priala na Vianoce kušu a skutočne ju dostala. Dievča stvárnilo vtedy trinásťročná herečka Sylvie Koblížková (36). Tá sa v dospievaní venovala herectvu, ale nakoniec s ním skončila. Teraz sa živí ako produkčná, ale ľudia na ulici ju stále spoznávajú a pamätajú si ju ako malú Uzlinku. Jej priateľom je divadelný herec Jiří Maryško (41).

Marek Morvai-Javorský Pôvodom Slovák Marek Morvai-Javorský (35) si zahral zvedavého Peťu, ktorý nikdy nebol spokojný s mužmi, ktorých si vyberala jeho mamička, ktorú hrala Eva Holubová. Pôvodne si ho všimol režisér Hřebejk, keď Marek moderoval mag, a obsadil ho najskôr do seriálu Kde padajú hviezdy a následne aj do Pelíšky. Teraz sa Morvai-Javorské herectvu už dávno nevenuje a je považovaný len za detského herca. Momentálne sa venuje fotografovaniu .

FOTOGALÉRIA:

ZDROJ: extra.cz