Doteraz nevidené foto Karla Gotta (†80): Tu bol naozaj šťastný!

Šoubiz

Na tretiu adventnú nedeľu sa vdova Ivana Gottová (45) rozhodla potešiť priaznivcov jej manžela exkluzívnou fotkou z rodinného archívu. Pre Karla Gotta (†80) znamenala veľa.

„Milí Karlovi priaznivci, prajem vám krásnu a pohodovú tretiu adventnú nedeľu a pripájam jednu zimnú fotku z chalupy z roku 2018 s krátkou spomienkou…☃️❄️“ napísala na úvod Ivana Gottová na oficiálnej sociálnej sieti, na ktorých stále udržuje odkaz po svojom zosnulom manželovi Gottovi.

Rozhodla sa totiž spríjemniť fanúšikom adventnú nedeľu rodinným filmom, ktorý na prvý dojem môže pôsobiť obyčajne, v čom je ale práve tá krása, ktorá berie dych.

„Keď nasnežilo a dcéry pred chalupou tradične postavili snehuliaka, pripomenulo nám to náladou romantické obrázky Jozefa Lady, ktoré Karel už od detstva mal veľmi rád,“ popísala nostalgicky Ivana snímka, na ktorej okrem chalupy v Doubici a snehuliaka sú tiež dcéry a Nelly (13) a nechýba ani sučka Stella, ktorá sa vlani odobrala do psieho neba. Karol sedí na saniach, v ruke drží fajku a pozoruje pokojne svoju šťastnú rodinu.

Článok pokrčuje na ďalšej strane.