Konečne úprimný a pravdivý HOROSKOP! Sedí dokonale!

Horoskop Zábava

Váhy ( 24. september – 23. október )
Si umelecký typ a to preto, lebo sa nevieš vyrovnať so skutočným svetom. Ak si chlap, tak si určite buzerant. Tvoje šance získať dobrý job alebo veľa peňazí sú niekde medzi nulou a mínus päť miliónov. Väčšina žien v znamení Váh sú kurvy. Takmer každý jeden človek narodený v znamení Váh zdochýna na pohlavne choroby.

Škorpión ( 24. október – 22. november )
Si húževnatý a odvážny, ale tí čo ťa prekuknú vedia že si nespoľahlivý a podlo prefíkaný. Svoje ciele dosiahneš jedine vďaka tomu, že nemáš v sebe ani gram morálky. Si ten najväčší špinavec v celom zverokruhu. Vďakabohu väčšinu Škorpiónov ešte včas odkrágľujú ….

Strelec ( 23. november – 21. december )
Si nadšený optimista. Tvrdohlavo sa spoliehaš na šťastie, ale to jedine preto, že ti chyba čo i len náznak talentu. Väčšina Strelcov sú alkoholici, feťáci a bezdomovci, čím sú ostatným ľuďom sú len na srandu. Si prachobyčajný, bezcenný malý zasran.

Kozorožec ( 22. december – 20. január )
Si vyhranený a konzervatívny no z rizika sa vždy doserieš. V podstate si bezcharakterný špekulantský hovniak. Nikdy nikto dôležitý sa nenarodil v tomto znamení – okrem Arnolda Benedikta. Našťastie je väčšina Kozorožcov impotentných…

ZDROJ: Facebook