Najhoršie znamenia zverokruhu. Majú naozaj strašnú povahu. Dávajte si na nich pozor!

Horoskop Rady a tipy Zaujímavosti

Ťažko sa v práci dohodneme aj s Kozorožcom. Sú síce sympatickí a pracovití aj dôveryhodní, ale vedia byť veľkí egoisti.

Máte v okolí nejakú Rybu ? Tak sa s ňou skúste nerozhádat. Ryby vedia byť veľmi zábavné, ale aj zákerné. Hlavne si myslia, že sú lepší, než všetci ostatní okolo nich a nevedia si pripustiť chybu

Záleží na kompatibilite
Hovorí sa, že všetky vzťahy sú záležitosťou vzájomnej kompatibility. Určite ste spozorovali, že zatiaľ čo polovica firmy vie s novým kolegom vychádzať, vám sa to jednoducho nedarí. Alebo máte partnera, ktorého zbožňujete iba vy, ale celá rodina ho vyslovene neznáša.

Niektoré znamenia sú jednoducho silnejšie než ostatné a prevalcujú ostatné. Existuje však niekoľko výnimiek. Hovorí sa im tichá voda.

Možno ste si mysleli, že najhorším znamením pre život je Škorpión alebo Býk. Vôbec nie. Už spomínané tiché Ryby či Panny vedia rozvíriť hladinu.

Pridávajú sa k nim ešte Váhy. Na tomto znamení je zvláštne, že Váhy vedia úžasne klamať, napriek tomu, že by mali byť podľa charakteru znamenia veľmi spravodlivé. Tým, že sú nerozhodné, majú neustále otvorené zadné dvierka a darí sa im preto s malými klamstvami, ktoré v živote potrebujú.

Na druhej strane sú zase znamenia, ktoré sú všeobecne obľúbené ako v práci, tak aj v partnerskom živote. Kto miluje vášnivých ľudí, vyberie si Býkov. Sú úžasne vtipní a skvelí v posteli. Aj Škorpióni sú zábavné.

Najlepší sú však údajne Vodnári, milujú intenzívne, hlboko, romanticky a neradi sa hádajú.

Všetko samozrejme ale stále záleží na individualite jednotlivca, aj na vzájomnej komunikácii. Vedzte však, že niektoré znamenia sú proste z podstaty zložitejšie než iné.