Vyberte si najšťastnejší pár a my vám prezradíme niečo o vašom vzťahu.

Horoskop Zábava

1.
Vo vašom vzťahu je žena tá, ktorá by pre svojho partnera urobila všetko, je na neho pyšná a chce povedať celému svetu, že ho miluje. Je nezávislá, stará sa o seba a nezaujíma ju, čo hovoria ostatní. Muž sa zaujíma o váš vzťah a stále sa na ňom snaží pracovať. Heslo vášho vzťahu je: „OTVORENOSŤ“

2.
„Za každým skvelým mužom sa skrýva skvelá žena.“ – to perfektne vystihuje váš vzťah. Je to tá žena, ktorá venuje pozornosť dôležitým veciam a nenechá svojho muža spadnúť do záhuby. Pomáha mu sa sústrediť na veci, ktoré ho posúvajú ďalej. S jej podporou muž dosiahne všetko, čo chce.

3.
Vo vašom vzťahu je muž ten, ktorý vzťah vedie a udáva smer. Je spoľahlivý a veľmi temperamentný. Ona tieto dve veci pomáha vyvažovať. Všetko motto znie: „On oboch vedie, ona udržuje harmóniu“.

4.
Toto intímne a blízke objatie ukazuje, že muž chce chrániť svoju ženu od všetkých problémov a podporovať ju vo všetkom, čo robí. Každý vás môže obdivovať za váš rešpekt, ktorý k sebe máte a za to, ako si nepodmienečne veríte a dôverujete.

5.
Žijete v harmónii a podporujete sa vo všetkom. Užívate s každú minútu, ktorú trávite spolu, či už robíte čokoľvek, aj keď sedíte na pohovke a pozeráte sa na televíziu. „Vždy si užívate vzájomnú spoločnosť“.

6.
Ste typ páru, ktorý neukazuje príliš emócie na verejnosti. Rešpektujete vzájomne vaše názory, priania a odlišnosti. Možno neprejavujete svoju lásku na sociálnych sieťach, ale skrývate sa vo vás – romantické duše, ktoré sú tu pre seba.

7.
Vy dvaja spolu máte milión selfie, vyjadrujete svoje emócie na verejnosti a neskrývate ani romantické gestá. Vaši priatelia vás považujú za nádherný pár. Nikdy sa spolu nenudíte!

ZDROJ: davidwolfe