Ženami milovaný Patrick Swayze († 57): Keď umieral na rakovinu, manželka ho ešte týrala!

Nezaradené

Srdce našich babičiek a mamičiek pre Patricka Swayzeho († 57) planú až dodnes. Legendárny dievčenský idol, ktorého preslávila úloha v kultovom hriešnom tanci, umieral v príšerných bolestiach. Keď ho decimovala rakovina a padol ku dnu, mala ho ešte manželka psychicky aj fyzicky trýzniť!

Bol jedným z najobdivovanejších hercov svojej doby. Patrick Swayze je dodnes vysnívaným milencom mnohých žien. Bol ženatý so spisovateľkou a tanečnicou Lisou Niemi (63), a tak si fanúšičky aj v čase, keď bol ešte nažive, mohli nechať zájsť chuť.

V posledných mesiacoch života si prechádzal Swayze nepredstaviteľným peklom. Lenže zákerná rakovina slinivky nebola to jediné, čo ho ničilo. Manželstvo s Niemi síce navonok pôsobilo rozprávkovo, v skutočnosti však herec údajne trpel ako zviera.

Choroba Patricka ničila, schudol a zoslabol natoľko, že nebol schopný sám sa o seba postarať. A jeho Lisa ho vraj začala týrať. Mala mu zakazovať chodiť von a pozývať si domov návštevy, nesmela za ním vraj ani vlastná matka. Dokonca ho mala aj mlátiť.

„Bila ho a mnohokrát po ich hádkach zostali zničené hotelové izby, autá i ich dom. Bila ho, aj keď bol chorý. Bol bezbranný, ale aj keby bol zdravý, nikdy by na ňu nesiahol, “ zveril pred časom zdroj blízky Swayzemu.

Článok pokračuje na ďalšej strane.