Znamenia, ktoré sa spolu najviac hádajú! S kým to budete mať ťažké?

Horoskop Zaujímavosti

BARAN a BÝK
Hádky a boje medzi Baranom a Býkom idú na dreň, je to boj o nezávislosť a slobodu. Hoci si obe znamenia zakladajú na stabilnom vzťahu, keď sa títo dvaja stretnú, bude to Býk, kto bude stále tlačiť na Barana, aby sa usadil a začal sa vážne zaoberať budúcnosťou.

Už si urobil to? Zabudol si na to! Takto by si to nemal robiť! Naopak Baran sa nebude chcieť cítiť zviazaný s jedným miestom alebo osobou a bude hľadať spôsoby, ako si svoju nezávislosť a svoj pohľad na život zachovať.

Ak sa v jednej miestnosti, napríklad v práci, zíde tvrdohlavý Baran s tvrdohlavým Býkom, môže to spôsobiť veľké napätie. Baran je spontánny vodca a Býk zasa praktický tradicionista. Nakoniec ale predsa len môžu dosiahnuť čiastočných kompromisov, avšak bez boja to nepôjde.

Blíženci a Škorpión
Blíženci budú so Škorpiónom vždy bojovať o kompromisy – bez toho, aby sami boli kompromisov schopní. Ani jeden sa nechce vzdať svojho pohľadu na veci, ktoré sú pre neho cenné, a ani jeden z nich si neurobí čas, aby sa naučil nájsť rozdiel medzi kompromisom a zložením zbraní. Kompromis neznamená, že ste sa vzdali, len že ste ochotní akceptovať aj iný názor ako ten váš.

Povaha týchto znamení je neuveriteľne odlišná a je často dôvodom, prečo sa tieto znamenia stále hádajú. Blíženec je vzdušné znamenie, čo znamená, že je stále v pohybe a neustále chce čerpať nové informácie.

Škorpióni sú vodné znamenie, ktoré preferuje stabilitu pred zmenami, a chcú emocionálnu podporu bez rozprávania. Obaja majú vlastnú predstavu o tom, čo tvorí dobrý vzťah, preto sa stále hádajú.

Rak a Lev
Každému je hneď jasné, že Rak a Lev sú úplne dokonalé protiklady. Nikto nemôže byť odlišnejší než oni dvaja. Lev je ovládaný Slnkom, Rak zase Mesiacom, čo znamená, že tento pár je doslova opakom jeden druhého, podobne ako deň a noc. Lev dáva prednosť pozornosti, Rak preferuje byť v zákulisí, než aby bol stredom vesmíru. Neustály boj je u nich samozrejmosťou, ale napriek tomu sa obaja snažia na vzťahu pracovať.

Vo finále Lev potrebuje Raka k tomu, aby sa stal jeho polovicou, ktorá ho bude milovať a zbožňovať. Rak zase potrebuje Leva, aby mu dodal pocit bezpečia v chaotickom svete. Ak si to uvedomia a dokážu si to aj vysvetliť, môžu zastaviť boje a hádky, ale nie je to ľahké.

Panna a Váhy
Boje a hádky medzi Pannami a Váhami sú vždy hlavne o komunikácii. Panny sú veľmi kritické a Váhy sa snažia v komunikácii o harmóniu, a to je práve ich problém.

Panna je zemské znamenie, ktoré preferuje, aby veci zostali také, aké sú. Neznášajú zmeny a stabilita hrá v ich živote veľkú úlohu. Ak teda niekto narazí vo vzťahu na Pannu a začne sa pokúšať o nejaké zmeny, dôjde k hádke.

Váhy sú zase vzdušné znamenie, ktorému nevadí žiť zo dňa na deň a ktoré nepotrebuje žiadne veľké záväzky a reťaze. Problém medzi nimi spočíva v tom, že aj keď sú obaja dobrými hovorcami, majú tendenciu hovoriť dookola o tom istom. No a keď sa veci nemení, bojujú ďalej. Títo dvaja nemôžu spolu nikdy žiť harmonicky, pretože sú neuveriteľne rozdielni.

Strelec a Kozorožec
Niektorí hovoria, že protiklady sa priťahujú, ale pokiaľ ide o Strelca a Kozorožca, toto prirovnanie k nim moc nepasuje. Tu naopak platí: Protiklady, ktoré sa stále hádajú. Strelec je dobrodruh, temperamentný, v znamení ohňa, Kozorožec je uzemnené, praktické zemské znamenie, ktoré neustále tvrdia: „Nikto ma nechápe.“

Strelec chce byť slobodný a mať svoju nezávislosť, Kozorožec je ten, kto chce stále stanovovať pravidlá a pripomínať ich, a to hlavne Strelcovi. Alebo prinajmenšom pravidlá, ktoré stanovil pre ich partnerský vzťah. Tieto dve znamenia majú veľa príležitostí, ako si vzájomne dokazovať svoje sily, a tiež si nikdy nenechajú ujsť príležitosť, aby vzájomné rozdielnosti neustále preberali. Prečo nedokážeš brať niečo vážne? A prečo ty stále berieš všetko tak vážne?

Vodnár a Ryby
Vodnári a Ryby môžu v skutočnosti tvoriť dvojicu, ktorá má šancu hádku využiť vo vlastný prospech a posilniť tým vzájomný vzťah. Tieto dve znamenia sú pomerne bezstarostné a ošetrujúce, obe však veľmi silno bojujú o emócie a pocity.

Ryby musia byť s niekým, kto je emocionálne dostupný, podobne ako ony samy. Ovšem niekedy je veľmi ťažké počúvať Vodnára, ako hovorí o emóciách, ktoré každý deň silne prežíva. Práve kvôli emóciám môže dochádzať k bojom a hádkam, preto by tieto dve znamenia mali niekedy „vypnúť“ a zostať nohami pevne na zemi. Inak sa v tej hromade vzájomných emócií doslova utopia.