„Všetky bohaté krajiny by mali prejsť na 100% syntetické hovädzie,“ hovorí miliardár a predpovedá, že najudržateľnejšie zo všetkých odvetví bude musieť zlacniť, aby sa znížil globálny vplyv na klímu.
V mene falošného moderného náboženstva „klimatického alarmizmu“ sa ľudia musia vzdať skutočného mäsa a postupne prejsť na hmyz alebo umelé mäso. Koniec koncov, zníženie produkcie mäsa je tiež súčasťou plánov Agendy 2030…
Miliardár a zakladateľ Microsoftu Bill Gates, v súčasnosti štvrtý najbohatší človek na svete, hovoril v rozhovore o svojej novej knihe „Ako sa vyhnúť klimatickej katastrofe“ a obhajoval, aby bohaté krajiny úplne prešli na stravu obsahujúcu syntetické hovädzie mäso. Táto strava by pozostávala výlučne z bielkovín pestovaných v laboratóriu.
Tento krok by podľa Gatesa údajne pomohol v boji proti „zmene klímy“ obmedzením skleníkových plynov produkovaných chovom hospodárskych zvierat.
Toto elitárske šialenstvo pokúšať sa pretvárať celú ľudskú stravu – ktorá existuje od objavenia ohňa ľuďmi – pomocou falošných, laboratórne pestovaných náhrad, je ambiciózne a bezprecedentné, mierne povedané. Jednou z hlavných prekážok masového prijatia je priblížiť chuť a textúru falšovaných náhrad tak blízko k skutočnému produktu, že rozdiel nie je badateľný.
Gates sa k tejto otázke vyjadril aj v rozhovore, keď so smiechom argumentoval, že si musíte zvyknúť na zvláštnu, neprirodzenú chuť syntetického hovädzieho mäsa, a ak nie, vedci sa pokúsia upraviť umelé mäso tak, aby v budúcnosti chutilo lepšie.
Z rozhovoru Gatesa pre Technology Review cez The Hill:
„Myslím si, že všetky bohaté krajiny by mali prejsť na 100% syntetické hovädzie mäso,“ povedal Gates na otázku, ako môžu krajiny pomôcť znížiť emisie metánu z výroby potravín. „Musíte si zvyknúť na rozdiel v chuti a dúfajme, že časom bude chutiť ešte lepšie.“ Gates pre časopis povedal, že dúfa, že prechod na rastlinné bielkoviny pomôže znížiť emisie metánu z chovu hospodárskych zvierat.
„Impossible and Beyond majú plán, kvalitný plán a nákladový plán, vďaka ktorému sú úplne konkurencieschopní,“ povedal Gates s odkazom na známe rastlinné „mäsiarstvo“. „Pokiaľ ide o rozsah, dnes netvoria 1 % svetového mäsa, ale sú na dobrej ceste k tomu, aby sa tak stalo čoskoro.“ Gates povedal, že uznáva alternatívny argument, že eliminácia kráv sa považuje za nepopulárny prístup, ale povedal, že výhody rastlinných bielkovín pre niektoré krajiny stoja za zmenu.
„V konečnom dôsledku je environmentálna prémia dostatočná na zmenu správania ľudí alebo úplnú zmenu dopytu prostredníctvom regulácie,“ povedal Gates. „Myslím si, že pre mäso v krajinách so strednými a vyššími príjmami je to možné.“
Niektorí z najbohatších megalomanov na svete diktujú masám, ktoré považujú za nevoľníkov slúžiacich ich rozmarom, aby jedli stravu pozostávajúcu výlučne z vegánskych potravín chudobných na živiny, pestovaných v laboratóriu. Keď hovorí o „novom normále“, núti ľudí akceptovať svoju budúcnosť, v ktorej nebudú nič vlastniť a budú šťastní.
A ak majú chuť na mäso, stanú sa hmyzožravcami alebo jedákmi laboratórnych produktov, zatiaľ čo elity si budú pochutnávať na inak nedostupnom mäse, ktoré je považované za príliš nebezpečné pre životné prostredie.
Jedinou otázkou je, či to urobíme ako naši predkovia a vezmeme si späť slobodu od globalistickej kabaly skôr, ako sa na našich tanieroch objavia cvrčky namiesto mäsa.
ZDROJ: youtube, facebook, rozhovor Technology Review