Čo pre rok 2021 predpovedal Nostradamus? Dobré správy nečakajte, alebo áno?

Zaujímavosti

Rok 2020 sa ukončil. O tom, že bol úplne jedinečný, nie je pochýb. Ak by ste si však mysleli, že nasledujúci rok prinesie trochu viac pokoja a život sa vráti do normálnych koľají, ste možno na omyle. Aspoň, ak budeme vychádzať z predpovedí veštca Nostradama.

Francúzsky lekár Michel de Nostredame, ktorý je známy skôr pod menom Nostradamus, žil v 16. storočí. Už vtedy ale vytvoril množstvo zaujímavých proroctiev, ktoré ukrýval do svojich veršov.

Hoci je z nich pomerne dosť nejednoznačných a za stovky rokov prešli verše mnohými úpravami, vyplniť sa malo napríklad proroctvo o smrti Henricha II. či atentát na pápeža Jána Pavla II., ktorý sa odohral v roku 1981.

A čo nás teda podľa Nostradama čaká v roku 2021? Údajne choroby, krvavé konflikty a prírodné katastrofy apokalyptických rozmerov. Koniec koncov, proroctvo sľubuje, že sa nestane nič moc extra, sa príliš dobre nepredávajú.

Astrológovia a iní ezoterickí vykladači sa každým rokom predháňajú vo výkladoch Nostradamových štvorverší, ktoré francúzsky učenec zoradil po stovkách do takzvaných CENTURIO. Podľa týchto vykladačov Nostradamus na budúci rok predpovedal toto:

Článok pokračuje na ďalšej strane.