Na ulici ju zastavujú, či nie je dcérou Lady Diany: Keď uvidíte fotky Sophie, pochopíte!

Zaujímavosti

Chcela iba zmeniť svoj starý účes. To, akej pozornosti sa jej tým dostane, nečakala ani vo sne. Dvadsaťštyriročná kaderníčka Sophie Eales si v jeden deň povedala, že zmena je život a svoje dlhé vlasy, ktoré ju už medzitým omrzeli, radikálne skrátila.

Rodáčka z anglického Bournemouthu pre Daily Star uviedla: „Chcela som zmeniť celý svoj štýl. Vždy som mala dlhé vlasy, tak som si pomyslela prečo nie? Vlasy som skrátila, chcela som mať postupný zostrih,“ začala svoje rozprávanie Sophie, ktorá v tomto momente ešte netušila, čo jej zmena imidžu vyvolá u neznámych ľudí. Tí ju na ulici či v supermarkete začali zastavovať s otázkou, či nie je dcérou Lady Diany, pretože sa na ňu veľmi podobá.

„Vždy hovorím nie – viem, kto je moja mama! – ale je to pekný kompliment. Nemyslím si však, že vyzerám ako ona. Chcela som len nový vzhľad,“ reaguje na nečakanú vlnu pozornosti dievča, ktoré dokonca hovorí v tomto aspekte o zmene jej života a pripája jednu z príhod, keď v supermarkete kupovala mlieko.

„Keď som zaplatila, boli za mnou nejakí ľudia. Boli šokovaní, pretože som sa podľa nich veľmi podobala princeznej Diane. Povedali: ‚Už ti to niekto povedal?‘ Nemala som slov,“ popísala Sophie, ktorú dokonca jeden teenager požiadal o objatie kvôli podobe s kráľovou srdcom.

Článok pokračuje na ďalšej strane.