NA ZEMI NIE STE PRVÝKRÁT: 10 ukazovateľov, že je vaša duša reinkarnovaná

Zaujímavosti

2. Často zažívate déjà vu
Ak ste sa reinkarnovali, môžete mať tajomný pocit, že určité udalosti sa vám už stali.

Napríklad, ak sa rozhodnete urobiť si výlet po celej krajine a máte pocit, že ste po tých cestách už niekedy išli, môže to znamenať, že ste tu v určitom časovom okamihu už žili v inom tele.

Niektoré osoby, miesta, alebo udalosti sa vám môžu zdať zvláštne povedomé, aj keď sa nepamätáte, že ste ich už videli, alebo sa s nimi stretli.

3. Ste veľmi citliví
Reinkarnované duše majú vysoký stupeň citlivosti a empatie. Prežívajú všetko vo svojom vnútri a cítia, že majú v živote poslanie pomôcť priniesť mier a uzdravenie planéty.

Je pre nich občas ťažké zaoberať sa konfliktnými a turbulentnými energiami vo svete a potrebujú veľa času na to, aby sa dostali späť do rovnováhy a robili vnútornú duševnú prácu.

Empatickí ľudia nenávidia byť na preplnených, hlučných miestach, a preto sa im neustále snažia vyhýbať.

4. Máte pocit, že sem nepatríte
Reinkarnované duše majú pocit, že nepatria na túto planétu. Vždy hľadajú svoj domov, ale nenájdu ho. Cítia sa tu ako mimozemšťania, len v rozpakoch sledujú, ako ľudia žijú svoje každodenné životy.

Nedokážu pochopiť prečo a ako, nemajú chuť zapojiť sa do „normálnych“ aktivít.

Najradšej by svoj čas trávili osamote, ležaním pod hviezdami, uvažovaním o živote a vyhýbaním sa veciam, ktoré nedávajú zmysel.

Reinkarnované duše majú hlbokú túžbu spojiť sa s dušami svojej rodiny a ťažko sa prispôsobujú pocitom, ktoré prežívajú na tejto planéte.

5. Máte silné nutkanie navštíviť vzdialené miesta
Môžete mať spomienky na život v určitej krajine alebo v meste z minulého života a mať silnú túžbu tam opäť ísť v tomto živote.

Máte bludnú dušu a pretože si uvedomujete, že domov nie je fyzické miesto, ale pocit vo vašom srdci, chcete ísť kamkoľvek na tejto planéte.

Môže vás to ťahať na určité miesto alebo za kultúrou možno preto, že ste žili v minulom živote.

Neváhajte sa ponoriť do novej krajiny alebo spôsobu života. Môžete si tak odniesť cenné poznatky o sebe a o poslaní svojej duše.

6. Žijete pre hlboké rozhovory a vzťahy
Nemáte chuť rozprávať málo. Máte nepopierateľný, neúprosný hlad po otvorených, skutočných vzťahoch.

Namiesto rozhovorov, ktoré vás udržujú na okraji sedadla, vďaka vašej povahe vyhľadávate rozhovory trvajúce celé hodiny, ktoré vás nikdy neunavia.

Mnohí ľudia vás nazývajú starou dušou, pretože sa tešíte zo zmysluplných konverzácií, ktoré sa týkajú vesmíru, vedy, histórii, filozofie, umenia, prírody alebo niečoho podobného.

Ľahko sa unavíte pri rozhovoroch o klebetách, zamestnanosti, móde, alebo o hocičom povrchnom.

7. Máte spomienky na minulé životy
Nemôžete sa zbaviť pocitu, že ste tu predtým žili a spomienky na minulé životy by k vám mohli prísť prostredníctvom snov, piesní v rádiu, riadkami v knihách, alebo nejakým iným záhadným spôsobom.

Avšak vy si nespomínate na tieto udalosti alebo na ľudí z tohto života, takže nie je možné, že by ste tieto spomienky presne zaradili na časovej osi.

Jednoducho viete, že sa to stalo a snažíte sa odhaliť viac o svojich minulých životoch.

Deti vám môžu zvyčajne pripomenúť viac o vašich minulých životoch, pretože sa práve vrátili z minulej inkarnácie.

8. Necítite sa byť úzko spojení s vašimi rodičmi
Aj keď sa staráte a zbožňujete svoju rodinu, môžete sa cítiť ako nepárna loptička, čierna ovca, alebo stratená existencia. Nemáte úzky vzťah so svojou rodinou a niekedy ste zvedaví, či nemáte inú rodinu niekde vonku.

Môžete mať sny o tom, že máte iných rodičov a pocit, že ste sa s nimi predtým stretli.

To by mohlo znamenať, že ste mali týchto rodičov v minulom živote. Spomienky na nich sa vám vynárajú v podobe živých vízií.

9. Túžite byť pravidelne osamote
Ako sme už predtým naznačili, tento svet vás niekedy môže mýliť a premôcť. Cítite sa byť frustrovaní a nevyvážení v tomto rýchlom a povrchnom svete, v ktorom žijeme, takže sa snažíte nájsť skutočný význam svojho života.

Jednoducho potrebujete nejaký čas a priestor, aby ste získali energiu a zotavili sa zo spoločnosti.

Pravdepodobne sa často strácate v prírode, niekoľko dní potrebujete byť preč od všetkých technológií a od ľudí, aby ste vyliečili svoju myseľ a dušu.

10. Máte obavy, ktoré sa vám zdajú byť reálne
Naše obavy často poukazujú na záležitosti, ktoré sa mohli stať v našich minulých životoch. Napríklad strach z vody by mohol znamenať, že ste sa v minulom živote utopili.

Na druhej strane, strach z požiaru by mohol znamenať, že ste v minulom živote mohli zahynúť pri požiari.

S cieľom rozptýliť vaše obavy a zabrániť vašej duši opätovne ich prežívať znovu a znovu sa im snažíte čeliť hlavou a poraziť ich.

V opačnom prípade sa vaša duša udrží reinkarnovaná na tejto planéte, kým sa nenaučíte niektoré lekcie a ako prekonať svoje obavy.

ZDROJ: powerofpositivity.com