Na svet sa vraj narodíte 7 krát: Takto zistíte, ktorý život práve žijete! Ste ešte len na začiatku či už na konci?

Zaujímavosti

Podľa pradávnych povier sa musíte na svet narodiť sedemkrát, aby ste nakoniec dosiahli večnú spásu. Všetky tieto narodenia majú pomôcť vašej duši dozrieť a pripraviť sa na prijatie večného pokoja …

Všetky tieto narodenia majú pomôcť vašej duši dozrieť a pripraviť sa na prijatie večného pokoja. Každé z narodení má svoje špecifiká, takže ľahko zistíte, v ktorom „leveli“ života sa práve nachádzate.

1. Dieťa
Je to prvé narodenie, ktoré má veľký význam. Je to doslova začiatok života. V tomto štádiu sa cítite zmätene. Vaše plány nevychádzajú nikdy tak, ako by ste si želali. Máte pocit, že často tápete a neviete, čoho sa v živote zachytiť. Ste frustrovaní, že vám nikto nerozumie. Napriek tomu je táto fáza veľmi dôležitá, pretože vám pomáha spoznávať hodnoty a nájsť si svoje miesto vo svete.

2. Študent
Je to prvé znovuzrodenie a druhé štádium života. Že sa nachádzate práve v tejto etape zistíte tak, že nerobíte celý život nič iné, iba sa učíte. Máte pocit, že čokoľvek, čo sa vám prihodilo, vás má niečo naučiť. Prechádzate lekciami, zbierate skúsenosti. Hľadáte samých seba a vaše vzťahy sa začínajú kryštalizovať a formovať.

Článok pokračuje na ďalšej strane.