Naozaj drsný horoskop pre každého: Rak je parazit, ktorý sa na ľudí nalepí a saje energiu. Levy sú namyslení sebci!

Horoskop Zábava

Máte odvahu si o sebe prečítať niečo negatívne? Čo keď to ale bude sedieť? A čo keď to bude presne sedieť na vašich blízkych? Tu je veľmi drsný horoskop.

Baran
Baranom udeľujeme medailu za nekonečnú aroganciu a zlostenia sa. Hádať sa začnú aj kvôli prkotine, sú zanovití a hluční. Keď nie je po ich, tak ani agresivita im nebude cudzia. Beda, ako nie sú prvé. Skúste to. Dopredu si ale spíšte závet. Baran sa vrhá do všetkého bez rozmyslu, je to horúca hlava a večný puberťák.

Býk
Býk prácu nevymyslel. Je to leňoch. Váľa sa v posteli, až mu z toho odumierajú končatiny. Podarí sa vám ho niekam vytiahnuť, môžete si zatlieskať. Ak ste ho teda prefíkane nenalákali na kus žvanca, na to počuje, huba na sladké, nečakajte však, že sa s vami rozdelí. Je to pažravec. Najradšej Býci zhromažďujú a počítajú korunky. Majú tvrdú palicu a hromadu predsudkov.

Blíženci
Blíženec má rozpoltenú osobnosť a minimálne dve tváre. Je labilný, často zrelý na lieky na hlavu. Je večne nespokojný, ľudí okolo ohovára, tým vplyvným lezie do zadku. Ak má niekto talent pre podvod a pretvárku, tak sú to Blíženci. Povrchní a nespoľahliví manipulátori, čo sa radi počúvajú. Chváliť sa cudzím perím, to by im šlo. Hanba.

Rak
Raci sa na vás prisajú ako hnusné pijavice. Sú to citové parazity. Keď budete niečo namietať, pripravte sa na citové vydieranie. Iným závidia aj nos medzi očami a sú plní zášti. Rak je príšerne podozrievavý a šialene náladový. Hysterka. Ostatných s radosťou zraňuje a zosmiešňuje, sám sa okamžite urazí, ľutovať vie len seba. To potom skučí, ako malé dievča.

Článok pokračuje na ďalšej strane.