O ktorej zo žien si myslíte, že je klamárka? Nie každý dokáže označiť správnu odpoveď

Zábava

Žena 1

Jej otvorené dlane značia, že ona sama je pomerne otvorená osoba as najväčšou pravdepodobnosťou netoleruje klamstvá. Niektorí ľudia ani nedajú šancu dôverovať tým, ktorí počas konverzácie silne gestikulujú. To sa ale spravidla deje úplne nevedome a neznamená to nič konkrétne. Rozhodne sa preto nejedná o klamárku.

Žena 2

Jej poloha tela naznačuje, že je príliš podozrivá. Nervózny tik ktorý sa prejavuje držaním ucha môže naznačovať, že vás chce podviesť, alebo sa aspoň pokúsi nepovedať pravdu úplne. Môže, ale nie je vôbec nutné, aby pred vami niečo tajila.

Žena 3

Všetko nasvedčuje tomu, že je to perfektná voľba. Vie, ako trpezlivo počúvať a analyzovať každé slovo, ktoré poviete. Podopieranie brady je toho najlepším dôkazom. Toto je úprimná žena, nemá dôvod klamať.

Žena 4

Reč jej tela naznačuje, že je to ona, kto môže byť klamár. O tom svedčí nepostrehnuteľný, ale významný signál. Odborníci nepochybujú, že zakrytie úst je prvým signálom, že sa pred vami niečo skrýva. Zo všetkých možností sa táto javí ako najväčšia klamárka.

ZDROJ: brightside.me