Smutná správa: ZOMREL obľúbený slovenský herec a moderátor. Mal iba 51 rokov!

Šoubiz

Vo veku 51 rokov zomrel obľúbený slovenský umelec, herec a moderátor. O jeho smrti informovalo mesto Poprad na sociálnej sieti. Od roku 1993 bol úzko spätý s popradským divadlom Commedia. Za niekoľko desaťročí stvárnil mnoho nenapodobiteľných postáv.

Z divadelného a filmového sveta dorazila smutná správa. Vo veku 51 rokov odišiel na večný odpočinok obľúbený herec popradského divadla, ktorého mohli fanúšikovia vidieť aj v známej reklame na obchodný reťazec. Smútia za ním i známe osobnosti.

Správu o jeho náhlej smrti prinieslo aj mesto Poprad, kde herec pôsobil v divadle Commedia od roku 1993. Okrem divadla účinkoval aj vo viacerých televíznych seriáloch, moderoval s Michalom Novákom a pôsobil ako pedagóg dramatického umenia detí na popradskej základnej umeleckej škole.

Účinkoval tiež v niektorých seriáloch aj na obrazovkách celoštátnych televízií. „Všestranne pomáhal mnohým divadelným súborom v celom regióne, mnohé v časoch ich stagnácie doslova oživil. Upravoval divadelné hry, písal scenáre, režíroval. Čítal knihy pre nevidiacich,“ uviedla samospráva.

Článok pokračuje na ďalšej strane.