Susedka (fyzioterapeutka) mi poradila aby som si takto pripla štipec vedľa palca, ten účinok je geniálny!

Rady a tipy Zdravie

Trápi vás často migréna a rôzne bolesti? Nemôžete sa ich zbaviť a núti vás to neustále prehĺtať nejaké prášky? Vedeli ste o tom, že prášky a lieky vám vo finále nepomôžu, ale skôr ublížia? Takéto lieky totiž len bolesť utlmia, ale nie odstránia. Na pár okamihov sa vám teda uľaví, ale bolesť sa môže čoskoro vrátiť.

U migrény je to zložitejšie, na tu totiž ani len tak hocijaký prášok nezaberie. Kto migrény máva, veľmi dobre vie, čo myslíme. My vám však dnes nebudeme ponúkať zázračné metódy proti migréne alebo bolestiam, ale ponúkneme vám geniálny trik, pomocou ktorého je môžete utlmiť, bez toho aby ste museli prehltnúť nebezpečné prášky plné chémie. Ak ste zvedaví, potom poďte s nami ďalej.

Intenzívna bolesť
Kto máva migrény alebo ich aspoň niekedy zažil, potom iste vie, že je to veľmi nepríjemný stav ľudského tela. Hlava treští a vy neviete, čo máte robiť.

Máte pocit, ako by sa vám hlava mala rozletieť a rozpadnúť na tisíc kúskov. Jediné, po čom túžite, je úľava od bolesti, ktorá však nie a nie prísť. Siahnete preto teda po liekoch. Existujú však oveľa lepšie, zaujímavejšie a múdrejšie riešenia. Že neviete aké? Práve teraz máte jedinečnú možnosť to zistiť.

Článok pokračuje na ďalšej strane.