Vyberte si jeden prsteň a zistite akou ženou ste

Horoskop Zábava Zaujímavosti

Každá žena má aspoň jeden prstienok. Niektoré predstaviteľky nežného pohlavia prstene priamo zbierajú. Jedny dávajú prednosť nežným zlatým ozdôbkam, zatiaľ čo iné si potrpia na masívne strieborné prstene, alebo zas drahú, elegantnú bižutériu.

To, čomu každá z nich dáva pri výbere prsteňa prednosť, môže všeličo povedať o nich samotných. Skúste si na obrázku vybrať prstienok, ktorý sa vám najviac páči. Môžete si potom prečítať, čo vaša voľba prezradila.

PRSTEŇ ČÍSLO 1
Takému druhu prsteňa dávajú prednosť ženy hrdé a priame. Sú otvorené a neboja sa povedať priamo svoj názor. Ak sa snáď niekoho dotknú, vedia sa ospravedlniť. Bývajú to veľmi milé, hovorné ženy bez stopy nejakej povýšenosti. Sú skrátka také, že si neberú servítky a keď ich niekto nezaujme, dajú to bez urážky najavo. Ak sa im niekto zapáči, vedia ho naopak dokonale očariť. Priatelia ich milujú a muži zbožňujú.

PRSTEŇ ČÍSLO 2
Osoba romantická a skutočne veľmi ženská, to hovorí voľba tohto prsteňa. Všetko, o čom sníva, sa jej splní. Je pôvabná a graciézna. Spoločnosť ju miluje pre jej večný úsmev. Partner takej ženy sa môže vyžívať, pretože je to skvelá gazdiná a ideálna milenka. Svoju nežnosť a ženský štýl prejavuje nielen správaním, ale aj výberom oblečenia či úpravou domácnosti.

Článok pokračuje na ďalšej strane.