Vyberte si jedno zviera z obrázka a pozrite sa, čo vás čaká v najbližšej budúcnosti.

Zábava Zaujímavosti

Jeleň – dychtiaci po dobrodružstve:
Budúci rok sa vám bude zdať, že na každom kroku vás čakajú finančné nebezpečenstva: neplánované výdavky. Snažte sa však ukázať vášmu strachu, kto je tu šéf.

Vaša zraniteľná povaha vníma akékoľvek podcenenie ako osobnú urážku. Negatívna skúsenosť minulých vzťahov vás môže odradiť od nových partnerov. Najlepšie je upokojiť sa a oddýchnuť si.

Sova – nedôverujúci:
Bohužiaľ vás bude tento rok čakať veľa nepríjemných stretnutí a záležitostí. Musíte byť schopní využiť vaše vrodené schopnosti a snažte sa pozerať na všetko zhora. Iba pokoj vám ušetrí problémy.

Snažte sa riadiť svojím srdcom a nie mysľou. Aj keď omylom urobíte chybu, získate neoceniteľný zážitok. Dokonca aj zlá skúsenosť je lepšia ako žiadna.

Pes – priateľský:
Rok 2021 vás naučí pracovať v tíme. Ak ste zvyknutí presunúť zodpovednosť na iných, potom sa to musíte odnaučiť a začať sa spoliehať sám na seba. Na fronte lásky sú možné strmé stúpanie a rýchle klesanie, takže je lepšie byť opatrnejší a sústrediť sa na priateľstvo.

Krava – všedný:
Dokonca aj z jednoduchej práce sa môže stať nezvládnuteľná vec, ak neviete ako ďalej a čo podniknúť. Najlepšie je všetko si rozdeliť na časti a pustiť sa do každej zvlášť. Výsledok potom prekročí všetky vaše očakávania.
Keď si uvedomíte, že od svojej polovičky očakávate toho veľa, premýšľajte, čo jej môžete dať vy. Sústreďte sa na harmóniu vo vašej komunikácii a nepridávajte význam bezvýznamným maličkostiam.

Lev – neochvejný:
Vaša drsnosť a vodcovské kvality sú vždy základom dokonalej reputácie. Nemeňte svoje princípy a tak vás nič nedokáže zastaviť na ceste k cieľu. Znovu a znovu sa ponoríte do vzťahu s chladnou hlavou, v ktorej však ukážete vašu vášeň a neukojiteľnost. Buďte vždy sám sebou.

ZDROJ: boom.ms