Žena adoptovala dve deti. Keď po niekoľkých rokoch zistila pravdu, okamžite urobila toto…

Zaujímavosti

Prekvapivý telefonát
Katie si užívala svoju novú rolu matky, ale už vtedy vedela, že svoju rodinu určite bude chcieť v budúcnosti rozšíriť. Počítala ale s obdobím niekoľkých rokov, načo po mesiaci prišiel nečakaný telefón.

Ozval sa jej ďalší človek z adopčnej agentúry, ktorý objavil opustenú dievčinu z rovnakej nemocnice, a ktorá naliehavo potrebovala domov. Katie na to rozhodne nebola pripravená, ale povedala áno.

Udalosti nabrali rýchly spád
Malá dievčatko sa volala Hannah a na ruke mala náramok. Na ňom bolo rovnaké meno, ako sa volala matka Graysona. Katie to nenechala len tak a rozhodla sa všetko podrobnejšie preskúmať.

Nakoniec sa dopátrala k tomu, že matka Hannah mala pôrod v rovnakom čase ako tomu bolo u Grysona. To nemohla byť náhoda!

Katie od tejto chvíle tušila, že obe deti majú niečo spoločné. Na druhú stranu Grayson a Hannah rozhodne neboli rovnakí. Kým Grayson je napoly Afroameričan s hustými kučeravými vlasmi, Hannah má vlasy rovné a pleť svetlú.

Katie bola vo svojom pátraní neúnavná, a nakoniec sa jej podarilo nájsť biologickú matku Hannah. Test DNA ukázal, že Hannah a Grayson sú nevlastnými súrodencami!

Keby sa takto náhodou obe deti nestretli práve u Katie, nikdy by sa o sebe nedozvedeli. Katie, ktorá Hannah adoptovala v roku 2018, od tej doby verí, keď nie v Boha, tak vo vyššiu moc.

FOTOGALÉRIA:

ZDROJ: https://beta.littlethings.com/family-and-parenting/katie-price-foster-baby-siblings/4108896-14