Žena použila v domácnosti ústnu vodu. Po niekoľkých minútach nemohla uveriť svojim vlastným očiam! Sledujte čo dokáže!

Rady a tipy Zaujímavosti

Najslávnejšia a asi najkomerčnejšia ústna voda Listerine vyrobená po prvý krát ešte v minulom storočí dnes ženie úspechy v oblasti každodennej dentálnej hygieny, lenže aj v celkom iných oblastiach. Vyčistí a zničí toho ešte viac ako Coca-Cola a tak si právom zasluhuje svoj novodobý prívlastok, ekrazit medzi ekrazitmi.

Možno to znie divne, keď čítate účinky ústnej vody na iné použitie na aké ste zvyknutí, ale až dočítate tento článok do konca, už sa možno toľko diviť nebudete.

Stačí totiž 5 minút a uvidíte výsledok. Pozrite sa teda na nižšie uvedený článok a dozviete sa všetko, čo potrebujete. Vynálezcovia Listerine totiž mysleli aj na ďalšie veci, než len na využitie ako ústnej vody.

Možno ste to nevedeli, ale Listerine bol pôvodne vynájdený ako chururgické antiseptikum. Tiež by ste mali vedieť, že v Listerine je obsiahnutých hŕbu užitočných prísad, ako je tymián, eukalyptus a alkohol.

Preto sa dá tento výrobok použiť aj v ďalších spôsoboch:

1. Listerine v podpazuší

Áno, možno to znie šialene, ale funguje to! Určite každý z nás sa dostal niekedy do situácie, keď nemáte po ruke žiadny dezodorant a práve dvakrát nevoniate. Ak sa vám toto stalo, tak je tento trik určený priamo pre vás. Listerine je skvelý v boji proti pachu v podpazuší. Stačí jednoducho poliať vatičku Listerine a potrieť si podpazušie.

2. Ponorte si do Listerine nohy

Áno, LISTERINE môže byť tiež veľmi skvelý v prípade, ak sa chcete zbavit škvŕn a plesní na nohách a nechtoch. Urobte si nočný kúpeľ a nechajte pôsobiť 30 minút
na prstoch. Táto tekutina dokáže pomôcť v boji s hrubou a popraskanou kožou na pätách. Po jej aplikácii na päty vám koža dokonale zmäkne a vy ju môžete bez bolestí a zbytočných zárezov orezať. Výsledok vás prekvapí

3. Nalejte ho do toalety

Listerine môže skutočne vyčistiť vašu toaletu. Stačí len naliať trochu do misy a použiť toaletnú kefu. Vaša toaleta bude čistá a zbavíte ju tak aj všetkého nepríjemného zápachu

4. Svrbenie

Uhryzol vás hmyz? Bodla vás včela, alebo ste sa popálili o žihľavu? Potrite tieto miesta Listerinom a príde veľká úľava.

5. Na mokré vlasy

Listerine bol údajne jeden čas predstavovaný na trhu ako príspevok, ktorý vás mal zbaviť akýchkoľvek lupín. Stačí si vmasírovať máličko Listerine do pokožky hlavy, zabaliť vlasy do uteráka a nechať niekoľko minút pôsobiť a potom si umyť hlavu.

6.Na líca

Použite Listerine na vašu pleť. Bojujete tak proti akné a to pomerne dobre. Mnohým ľuďom nepomohli krémy ani mastičky, ale práve Listerine. Skúste si aj vy vyčistiť pleť trochou Listerine na vatičke.

7. Dezinfekcia rán

Porezali ste sa a nemáte doma peroxid vodíka, ani žiaden čistý lieh, s ktorým by ste ranu poriadne vydezinfikovali? Na tom nezáleží. Stačí, ak máte v kúpeľni na poličke ústnu vodu. Polejte si ňou ranu, zatnite zuby, poriadne zakričte a dezinfekcia je hotová. A stopercentne účinná!

8. Voda po holení

V prípade, že vášmu manželovi náhle došla voda alebo mlieko po holení, podajte mu pomocnú ruku a aplikuje ústnu vodu. Účinky vody po holení dokáže perfektne nahradiť.

9. Kefka na zuby

Nechajte v troche Listerine namočenú zubnú kefku. Nielen že váš dych bude dobrý, ale dokážete tak bojovať aj proti ostatným zubným problémom.

ZDROJ: scoopwhoop.com