Keď mala 25 rokov vážila až 300 kilogramov! Potom sa jej podarilo schudnúť a dnes je z nej krásna žena…

Nezaradené

Christina Philips, ako jedna z mnohých, bojovala so svojou nadváhou už od detstva a zlej nálady zajedala veľkým množstvom jedla. Depresiami trpela predovšetkým kvôli hádkam svojich rodičov, ktorí sa dokonca aj fyzicky a slovne napadli. Jedlo bolo teda pre malú Christinu vyslobodením.

Lenže kvôli svojmu návyku sa ručička na váhe pomaly ale isto začínala pohybovať smerom hore a zastavila sa až na neuveriteľných 320 kilogramoch.

Keď si vo svojich 25 rokoch stúpla na váhu, nemohla uveriť svojim očiam – váha nebola schopná ju zvážiť. Christina si však mylne myslela, že s ňou je všetko úplne v poriadku a chyba je v prístroji. Lenže ako sa neskôr ukázalo, problém nebol vo váhe, ale v tom, že jej váha presahovala únosnú normu.

Až potom, čo prišla k lekárovi, zistila, koľko v skutočnosti váži. Ako sa u lekára tiež ukázalo, jej telo by nápor takej váhy nedokázalo naďalej zvládať a nasledoval boj s časom.

Christina musela podstúpiť operáciu, počas ktorej jej bol podviazanie žalúdok a musela sa pustiť do veľmi prísne diéty. Lenže ani to mladej žene nepomohlo – vážila čím ďalej tým viac.

Článok pokračuje na ďalšej strane.