Koho k vám priradili planéty: Spoznajte svoju spriaznenú dušu podľa znamenia!

Horoskop Zaujímavosti

Niektorým znamením to medzi sebou klape, iným to pekne škrípe. Každý sme vďaka hviezdam dostali do vienka inú povahu a spriaznená duša čaká na každého. Ako urýchliť jej nájdenie a s akým znamením vám to bude klapať?

Baran (21. 3. – 20. 4.)
Barani sú akčné, dominantné a stále sa ženú nezastaviteľne vpred. Raz ich baví to a druhýkrát zase ono. Žiadna výzva ich nezastaví a k takému životnému tempu potrebujú správneho partnera.

S Rybami či Pannou im to šliapať nebude, ale taký Strelec, to je pre Barana najlepšia možná voľba. Nebude ho ťahať za opraty a obmedzovať ho, ale vždy mu múdro napovie, kedy je potrebné trochu zvoľniť. Ďalšie znamenie, s ktorými Barani vydržia, sú Lev, Baran či Vodnár.

Býk (21. 4. – 20. 5.)
Aj keď Býci vyzerajú na prvý pohľad ako divosi a divošky, tak do vzťahu vstupujú s rozvahou. Cenia si tiež ozajstné priateľstvo a lásku svojej rodiny. Preto chcú po svojom boku niekoho zodpovedného, ​​kvôli ktorému nebudú mať výbuchy žiarlivosti. Ideálnym partnerom je Panna, Býci sa znesúsa  aj s Rakmi a Kozorožcami.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)
Toto znamenie občas nevie, čo vlastne chce. Blíženci sú vyberaví a radi sa bavia. Ich náprotivok musí byť šikovný, vtipný a neustále ich baviť. Ideálom je Lev, Blíženci ale vyjdú aj s Baranom alebo Váhou.

Článok pokračuje na ďalšej strane.