Prdíte pred svojou polovičkou? Ak nie, okamžite by ste mali začať. Toto je dôvod!

Zábava Zdravie

Lenže akonáhle sa s danou osobou spoznávate, zostanete spolu, začnete si na seba zvykať a vytvorí sa medzi vami naozaj silné puto, začnete sa správať presne tak, ako sa správate normálne. Samozrejme – keď už sa poriadne poznáte a viete o sebe takmer všetko, nejaké prdenie je úplnou maličkosťou. Navyše, veľa psychológov sa domnieva, že je pre vzťah naozaj nevyhnutné a že je dokonca kľúčom k dobrému vzťahu!

Prvý prd pred svojou polovičkou je podľa psychológov znamením toho, že človeka púšťate do svojho osobného života a dávate mu tak najavo, že sa môže správať tak, ako je zvyknutý.

Nemusí sa snažiť niečo skrývať alebo sa na niečo hrať. Ak sa dvaja ľudia milujú, majú sa milovať za akýkoľvek okolností a prdenie je jednou z nich. Navyše ide o naozajstnú maličkosť.

Prdenie môžeme brať ako akýsi prejav náklonnosti a dôvery k partnerovi. Dávame si tak najavo, že pred sebou už nič neskrývame a všetko s partnerom myslíme vážne. Rozhodne sa teda nebojte pred svojou polovičkou uľaviť. Navyše by ste rozhodne nemali prdy zadržiavať, inak si koledujete o bolesti brucha a dokonca stres.

ZDROJ: Facebook