Rastlina, ktorá priťahuje peniaze ako magnet – Máte ju doma? takto to funguje!

Rady a tipy

Ak Vám stále chýbajú peniaze a hľadáte magický spôsob, ako ich rozmnožiť, zamyslite sa nad … rastlinami. Skutočne to funguje.

Existuje niekoľko druhov bylín a kvetov, ktoré majú moc zvväčšiť bohatstvo a šťastie. Väčšinu z nich si môžete kúpiť v každom záhradnom obchode.

Symbol priateľstva
V minulosti v našich domoch bola populárna Crassula arborescens, s tmavozelenými, matnými listami, v dnešnej dobe si častejšie vyberáme ovocnú odrodu. V mnohých krajinách sa ponúka ako dar symbolizujúci priateľstvo.

Tento darček môže “prežiť” dokonca pol storočia! Stojí za zmienku, že v zahraničí ovoid crassula milujú podnikatelia, ktorí ho ochotne dávajú do svojich kancelárií, obchodov a reštaurácií. Je tiež často vyberaný ako svadobný dar.

Vytrvalá po stáročia vo svojej vlasti, južnej Afrike, má vysokú odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam vrátane sucha. V prírodných podmienkach dosahuje až 4 m na výšku, zvyčajne nie viac ako 100 cm v domácnostiach.

Treba dodať, že rastú veľmi pomaly, takže sa nemusíte obávať, že za niekoľko mesiacov vás váš pohľad na svet zahltí. Nevyžaduje časté zavlažovanie, takže je perfektná pre zaneprázdnených ľudí.

Článok pokračuje na ďalšej strane.