Sú spolu už neuveriteľných 41 rokov. Jon Bon Jovi prezradil, čo je tajomstvo šťastného vzťahu

Krása a móda Šoubiz

Dorothea dodáva, že je veľmi dobré sa navzájom aj podporovať. Obaja majú 58 rokov a sú si veľmi blízky, žijú skôr uzavretý rodinný život. Spolu majú štyri deti, 28-ročnú Stephanie, 26-ročného Jesseho, 19-ročného Jacoba a 17-ročného Romea.

Je dôležité zostať pri zemi

Napriek tomu, že má na konte samé hity a poznajú ho ľudia po celom svete, ale vždy zostal pri zemi. Jon nazýva Dorotheu svojou skalou. “Tvrdo pracujeme na tom, aby sme nikdy neprepadli lákadlám, ktorým zvyknú podľahnúť celebrity.

Boli sme svedkami toho, čo sa za roky stalo z ľudí, ktorí nám boli blízki a ktorí sa zrazu zmenili. Je to proste len to, čo robím a nie to, kým som. Píšem pesničky a náhodou sa stalo, že som v ich predvádzaní veľmi dobrý, to je všetko,” povedal Jon.

“Je to partnerstvo. Keď vidíme nespravodlivosť alebo ľudí, ktorí trpia, chceme im pomôcť. Sme veľmi požehnaní a máme možnosti a schopnosti,” povedala Dorothea, ktorá pracuje s nadáciou Soul Foundation, ktorú založili v roku 2006.

“Som najšťastnejší. Mám rád to, čím sa živím, robím to dobre a pomáham svojej rodine. Snažím sa robiť svet o niečo lepší.”

FOTOGALÉRIA:

ZDROJ: foxnews.com