TEST: Ktorý strom sa vám na prvý pohľad páči najviac? Podľa toho zistíte, aké zmeny vás čakajú v roku 2022!

Horoskop

Strom 1
Pravdepodobne je vás stále všade plno. Radi sa bavíte a máte radi prekvapenia. V roku 2022 môžete očakávať poväčšinou príjemné veci a zaujímavé udalosti. Z nových dojmov budete nadšení. Rozhodne sa nehodláte obmedzovať. S rokom 2022 príde mnoho nových výziev. Vy ale všetko zvládnete ľavou zadnou.

Strom 2
Ste nezávislí, neznášate obmedzenia a neradi sa riadite podľa druhých. Máte jednoducho svoju vlastnú hlavu. Beda tomu, kto by sa vás snažil riadiť a diktoval vám, čo máte a nemáte robiť.

Máte sklon k tvorivej činnosti a ste veľmi kreatívny. Máte obrovskú nespútanú fantáziu, čo ovplyvní aj vás tento rok. Všeličo sa vám bude dariť. Čaká vás veľa úspechu.

Strom 3
Ste citlivá duša. Až moc sa niekedy zaoberáte tým, čo si o vás myslia ostatní. Je veľmi pravdepodobné, že budúci rok konečne stretnete niekoho, kto vám pomôže nájsť harmóniu nielen v živote, ale aj vo vzťahoch. Niekedy ste celkom pesimista. Mali by ste sa na svet skúsiť pozrieť trochu inak, než ste zvyknutí, a všetko si toľko nebrať k srdcu. Všetko bude razom lepšie.

Strom 4
Ste praktický a rozumný človek. Vaša osobnosť je v harmónii a vyvážená. Milujete svoju rodinu, ktorá je pre vás veľmi dôležitá. Keď ste s nimi, cítite sa skvele. Vaši blízki sa vám za všetko v tomto roku za všetko, čo pre nich robíte, určite veľmi pekne odvďačia. Možno si myslíte, že vo vzťahoch nie je aktuálne úplne všetko v poriadku, v tomto roku sa všetko zlepší.

Strom 5
Ste veľmi sebaistý človek. Dosť si veríte. Radi máte veci pod kontrolou. Neradi sa spoliehate na ostatných. Radšej si všetko urobíte sami. Rozhodne nesadíme na náhody a nespoliehate sa na šťastie. Možno by ste na seba ale mali skúsiť byť menej tvrdí.

Strom 6
ste pravdepodobne mierumilovný a rozumný človek. V roku 2022 stretnete mnoho nových a zaujímavých ľudí a z niektorých z nich sa stanú vaši skvelí priatelia. Očakávajte aj mnoho zmien a prevratov. Neobzerajte sa späť. Skôr sa sústreďte sa na to, čo je pred vami. Rok 2022 vám ponúkne mnoho nových výziev. Záleží len na vás, ako sa s nimi popasujete.

V roku 2022 by sa vám to nemuselo vyplatiť. Vaša vytrvalosť niekedy nemusí mať najlepší vplyv na všetko okolie. Budúci rok by to chcelo byť trochu viac tolerantný. A to nielen k sebe, ale aj k druhým.

ZDROJ: prask.cz