Z podvodníka na Tinderi celebritou: Vymódený Leviev si šiel kúpiť ferrari za 300-tisíc!

Šoubiz

Izraelský podvodník Simon Leviev (31) si aj po odvysielaní dokumentu od Netflixu s názvom Podvodník z Tinderu žije na vysokej nohe.

Teraz žije v rodnom Izraeli a web Daily Mail získal exkluzívne fotografie, ako si šiel kúpiť nové ferrari za viac ako 300 000 eur a na sebe mal plátenú bundu Gucci za viac ako 2200 eur.

Simon Leviev v priebehu rokov obral desiatky žien, s ktorými sa zoznamoval cez aplikáciu Tinder, o niekoľko miliónov dolárov. Následne bol v roku 2015 odsúdený na dva roky väzenia vo Fínsku a v roku 2019 na pätnásť mesiacov väzenia v Izraeli. Odpykal si iba 5 mesiacov a následne bol prepustený na slobodu.

Teraz je na slobode a stále žije v rodnom Izraeli, pretože v niekoľkých európskych krajinách je stále stíhaný pre podvod.

Na Tinderi sa vydával za syna bohatých obchodníkov s diamantmi a svoje potenciálne partnerky následne obral pomocou Ponziho schémy o milióny dolárov. Vďaka dokumentu z dielne Netflixu s názvom Tinder Swindler sa stal celebritou a má dokonca v pláne preraziť aj v Hollywoode.

Článok pokračuje na ďalšej strane.