5 najčastejších snov: Smrť, nevera, tehotenstvo, oheň a zuby! Viete čo vám prinesú?

Zaujímavosti

1. SMRŤ Sny o smrti mávame častejšie, než si vôbec chceme priznať. Znie to naozaj desivo, ale sny o smrti spravidla väčšinou naozaj ohlasujú koniec, záver niečoho. Smrť znamená koniec nejakej čiastočky seba samého.

Čaká vás možno skončenie, uzavretie nejakého hnevu, nepokoja, úzkosti, nejakej situácie. Podobné sny môžeme tiež vnímať ako oznámenú múdrosť od blízkeho človeka, ktorý nám už odišiel, ako pokus týmto spôsobom sami seba utešiť.

2. OHEŇ Vidieť vo sne oheň je silný zážitok. V závislosti od celkového kontextu sna môžu mať takéto videnia vo sne rôzny výklad. Oheň videný zdiaľky symbolizuje túžbu po zmenách a celkovej premene. Hranie sa s ohňom môže byť varovným signálom o nejakej príliš riskantnej činnosti.

3. NEVERA Sny o manželskej nevere znamenajú, že vaše sexuálne túžby sú spútané a vyžadujú realizáciu. Podobné sny so sebou nesú náznak strachu, problémy so sebaúctou a tiež podvedomé prijatie problémov vo vzťahu. Zamyslite sa, či ste vo vzťahu šťastní, či je to vzťah dostatočne sexuálne naplnený.

4. TEHOTENSTVO Vidieť sa vo sne tehotnú znamená mohutný rast a rozvoj čohokoľvek. Tehotenstvo videné vo sne môže byť tiež zamerané na budúce projekty a skryté priania.

Môže sa týkať plánov, ktoré ešte len spriadajú o svojej vlastnej budúcnosti. Pokiaľ vo sne uvidíte tehotenstvo, klaďte si nasledujúce otázky: „Čo sa teraz zrovna pokúšam robiť?“, „Akými konkrétnymi zmenami prechádzam vo svojom reálnom živote?“, „Nie som azda naozaj tehotná?“

5. ZUBY Sny, v ktorých zuby vypadávajú, sú najrozšírenejšie. Spravidla ohlasujú príchod stresových situácií, vyvolaný novým zamestnaním, strachom zo straty niečoho, nedostatok porozumenia vo vzťahu alebo lož, ktorú treba skrývať.

ZDROJ:extra.cz