Dobrá správa: Igor Matovič naznačil možnosť, že by sa mohlo urýchliť otváranie prevádzok na Slovensku za týchto podmienok!

Zaujímavosti

Richard Sulík už niekoľko dní apeluje na vládu s požiadavkou, aby sa otváranie ekonomiky urýchlilo. Premiér Igor Matovič o tom najprv nechcel nič ani len počuť, teraz, zdá sa, mení názor a pripúšťa zmenu. 

Premiér Igor Matovič požiadal vo štvrtok snemovňu o vyslovenie dôvery svojej vláde. Plénum rozhodne o programovom vyhlásení vlády a tým vyslovení dôvery kabinetu. Vláda dôveru po hlasovaní nakoniec získala.

Premiér poslancom Národnej rady SR poďakoval za diskusiu k vládnemu programu. „Ďakujem, že ste tento boj argumentov zvádzali,“ povedal vo štvrtok. Dodal, že rešpektuje úlohu opozície kritizovať a upozorňovať na chyby a zároveň opäť útočil na Smer-SD, ktorý podľa jeho slov zadĺžil krajinu.

Koalíciu premiér vyzval k jednote a súdržnosti, nechce, aby si partneri navzájom robili podrazy. Zdôraznil, že vláda stojí pred veľkými výzvami v rámci jednotlivých rezortov.

Premiér Igor Matovič (OĽaNO) naznačil možnosť, že by sa mohlo urýchliť otváranie prevádzok na Slovensku za týchto podmienok. Čítajte ďalej…

Článok pokračuje na ďalšej strane.