Fotky, ktoré trhajú srdce: Manželia sa dva týždne starali o mŕtve dievčatko!

Zaujímavosti

Pár dní pred pohrebom pridala fotografiu, kde mala na kolenách položenú malú Evlyn s popisom „moja spiaca kráska“, čím vyjadrila, že pre ňu dcéra nikdy nebude mŕtva. Aj teraz verí, že sa má v nebi dobre.

Charlotte verejnosti oznámila, že hoci jej a manželov postup nemusia ostatní chápať, im samotným prináša veľkú emočnú úľavu .

Po čase strávenom s dcérkou bežnými aktivitami, ako sú prechádzky s kočíkom, ukladanie do postieľky a prezliekanie, bolo pre pár aspoň o trochu jednoduchšie ju nechať ísť.

Príbeh manželov Szakacsových ale skonom dcérky neskončil. Charlotte na sociálnu sieť pridala pred pár mesiacmi radostnú novinu – čaká bábätko . Malá Evlyn by tento mesiac oslávila svoje druhé narodeniny a Charlotte ako poctu jej pamiatke zdieľala fotografiu vyhotovenú v čase, keď ju čakala.

„Chýbaš mi princezná, už by to boli skoro dva roky,“ napísala. Dúfajme, že bábätko, ktoré Charlotte onedlho porodí, aspoň trochu zaženie bolesť, ktorú manželia pocítili, keď stratili Evlyn.

Charlotte sa so smrťou svojej dcérky vyrovnala. Nikdy jej ale neprestane chýbať a vždy bude veriť, že na svoju mamičku a otecka dohliada z neba, kde sa podľa nej hrá s ostatnými deťmi, ktoré boli pre tento svet príliš krehké.

FOTOGALÉRIA:

ZDROJ: dailymail.co.uk