Fotky, ktoré trhajú srdce: Manželia sa dva týždne starali o mŕtve dievčatko!

Zaujímavosti

Charlotte a Attila Szakács sa v decembri roku 2016 radovali z príchodu vytúženej dcérky Evlyn. Radosť bohužiaľ netrvala dlho, malá Evlyn sa totiž narodila s chromozomálnou abnormalitou, mala príliš úzke pľúca, srdcové problémy a nedostatočne vyvinutý mozog.

Rodičia sa o svoju dcérku starostlivo starali, keď prišla veľká tragédia. Evlyn svoj boj v januári 2017 prehrala. Charlotte a Attila sa so stratou odmietli zmieriť a o svoju zosnulú dcérku sa starali ešte ďalšie dva týždne.

Charlotte a Atilla čelili tej najhoršej situácii, aká môže rodičov stretnúť – smrť dieťaťa . So stratou sa preto pokúsili vyrovnať po svojom a nemocnica, kde sa malá Evlyn narodila a o mesiac neskôr aj zomrela, im v tom vyšla v ústrety.

V nemocnici strávili s telíčkom malej Evlyn ešte niekoľko dní. Bola im poskytnutá špeciálna chladiaca posteľ, vďaka ktorej zostalo telíčko Evlyn v poriadku.

Už v deň jej smrti sa Charlotte rozhodla o ich bolestnú stratu podeliť s verejnosťou. Potom pridávala ďalšie a ďalšie fotky, mapujúce trýznivý čas strávený s telíčkom zosnulej dcérky.

Článok pokračuje na ďalšej strane.