Konečne úprimný a pravdivý HOROSKOP! Sedí dokonale!

Horoskop Zábava

Chcete sa o sebe dozvedieť viac? A hľa, prvý a jediný úprimný horoskop na svete:

Vodnár ( 21. január – 19. február )
Si vynaliezavý a práve preto to chceš ďaleko dotiahnuť. Veľa klameš ale
dopúšťaš sa stále tých istých primitívnych chýb, lebo si neuveriteľne tupý a hlúpy. Za vrchol blaha považuješ, keď sa môžeš nadrbať v staničnej reštaurácii. Nikto ťa nemá rád a ten tvoj debilný – odporný ksicht už nemôžu ľudia ani cítiť.

Ryby ( 20. február – 20. marec )
Máš živú fantáziu a preto si často myslíš že ťa sleduje CIA alebo FBI. Na svojich priateľov nemáš absolútne žiadny vplyv a preto si pozornosť vynucuješ tým, že v jednom kuse demonštruješ svoju silu. Trpíš komplexom menejcennosti a v podstate si len kus hovna. Ryby obyčajne týrajú i zvieratka.

Baran ( 21. marec – 20. apríl )
Máš priekopníckeho ducha ale o ostatných ľuďoch si myslíš že sú to len sprosté ovce. Často zahanbuješ ostatných ľudí, si netrpezlivý a podceňuješ ich rady. Nič iné nevieš ako jednostaj nasierať každého vo svojom okolí. Si obyčajný kokot, napriek tomu že máš problémy s erekciou.

Býk ( 21. apríl – 21. máj )
Si praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoga a strašne veľa pracuješ – väčšina ľudí si o tebe myslí, že si tvrdohlavý somár. I výzorom sa na neho podobáš najmä extrémne veľkými ušami. Pri rozprávaní veľa slintáš a prskáš. Pre nadmernú tuposť majú býci problém už i s ukončením základnej školy a strednú zvládajú iba za pomoci úplatkov. Sú to zväčša pridrbaní komunisti a utopisti.

Článok pokračuje na ďalšej strane.