Pamätáte si obľúbeného herca J. T.-ho z Kroku za krokom? Prešiel si poriadnym peklom a stiahol sa do ústrania. Takto bol videný naposledy!

Šoubiz Zaujímavosti

Brandon si všimol, že sa mu kýve koleso a znervóznel. Držalo sa za ním len pár centimetrov. Brandon spanikáril a rýchlo odbočil do vedľajšej ulice, lenže si nevšimol, že je slepá. Opatrne sa otočil a chcel výjsť.

Prenasledovateľ čakal na križovatke. Keď ho chcel Brandon minúť, útočník začal strieľať. Brandon sa so zranením oboch rúk rozbehol na policajnú stanicu, kde zavolali záchranku. Zranenie našťastie nebolo vážne.

Herec sa následne rozhodol ukončiť svoju kariéru a pomohol mu k tomu aj skorý koniec seriálu Krok za krokom. Polícia strelca onedlho chytila. Tommy Eugene Lewis mal pestrú zločineckú minulosť a bol odsúdený na 41 rokov.

Od tej doby sa toho o Brandonovi veľa nevie. Údajne sa mal vrátiť do San Diega k svojim rodičom, kde im pomáhal s prevádzkou umývačky a čerpacej stanice. V roku 1998 sa mu mala narodiť dcéra. Skrýva sa dodnes a nezúčastňujú sa ani stretnutí hercov z Kroku za krokom.

FOTOGALÉRIA: