Pre kauzu v nemocnici s Borisom Kollárom prišli o prácu 2 zamestnanci! Kollár reaguje!

Zaujímavosti

V Nemocnici sv. Michala, kde po vážnej autonehode ležal predseda parlamentu Boris Kollár, sa rozhodlo o osude pracovníčok, ktoré boli zapletené do údajnej kauzy s teplým čajom.

Takzvanú „čajovú aféru“ spustil konflikt s priateľkami Borisa Kollára, ktoré údajne chodili v nemocnici bez rúška a narušovali priestory zamestnancov. Problém sa mal vyostriť potom, ako vraj jedna zo sestier nepriniesla Kollárovi dve hodiny čaj. Personálu sa mala zastať námestíčka pre ošetrovateľstvo Mária Idešičová, ktorá na to však doplatí vyhodením.

„Bola som osobne upovedomená Generálnym riaditeľom, že som sklamala jeho dôveru, keďže som sa podľa jeho názoru nemala postaviť na stranu sestier. V danej situácii bolo Generálnym riaditeľom nástojčivo požadované, aby som ako námestníčka bezvýhradne stála na jeho strane a nie na strane podriadených sestier.

Po zreteľnom a asertívnom objasnení môjho postoja chrániaceho podriadené sestry, mi v rozhovore medzi štyrmi očami Generálny riaditeľ oznámil, že ku mne ako k námestníčke už nemá dôveru, a preto nevidí dôvod na moje ďalšie zotrvanie v tejto funkcii, pričom súčasne dodal, že si nevie predstaviť moje zaradenie na inej pozícii,“ cituje Idešičovú TV Markíza.

Vyjadrenie k tejto téme už poskytol aj Boris Kollár, ten však všetko odmieta. Boris Kollár na svojom facebooku zverejnil krátke video, v ktorom tvrdí, že…

Článok pokračuje na ďalšej strane.