Rybár chytil podivnú šťuku. Keď ju rozrezal, nemohol uveriť vlastným očiam tomu, čo našiel vo vnútri.

Zábava Zaujímavosti

Boli samozrejme radi, že po krátkej dobe už majú prvý úlovok. S radosťou ho vytiahli, aby zistili, o aký druh ryby sa jedná. Keď uvideli šťuku, zvláštne na seba pozreli.

Obrovské telo
Šťuka, ktorú rybári pomocou prútu z rieky vytiahli, bola totiž na ich pomery dosť neobvyklá. Chvíľu len zmätene pozerali na rybu a nevedeli, čo povedať. Šťuka to bola, ale rozhodne tomu nenasvedčovalo jej telo. Viete prečo?

Šťuka je dravá ryba, ktorá má pretiahnutý aerodynamický tvar tela, aby sa mohla vo vode rýchlejšie pohybovať a ľahšie získavať korisť. Tvar tejto šťuky vyzeral trochu inak, bol obrovský. Nafúknutý tak, že to vyzeralo, akoby šťuka prehltla korytnačku.

Ryba v rybe
Rozhodli sa teda, že zistia, o čo v skutočnosti ide a pustili sa do čistenia šťuky. Akonáhle rozrezali jej telo a uvideli obsah štičiných útrob, neverili svojim očiam.

Vo vnútri sa totiž nachádzala obeť šťuky, ktorej bola ryba. Na tom nie je nič zvláštne, keby ryba nebola ešte nažive. Nie je isté, čo s rybou rybári urobili, pretože kamerový záznam ďalej nepokračoval, však diváci pevne dúfajú, vrátane nás, že jej rybári dali druhú šancu a vhodili ju späť do vody.

VIDEO:

 

ZDROJ: youtube.com