Žena našla pod svojím domom jamu, ktorá ju vystrašila na smrť! O tejto povere jej rozprávali susedia, keď bola ešte malé dieťa

Zaujímavosti

Alexandra sa narodila v malom mestečku Lansdowne. Rodina dievčaťa žila v obrovskom starom dome. Vedľa nich žil so svojou ženou starší lekár. Alexandra si stále pamätá slová staršej ženy, ktoré sa jej dostali do hlavy, keď bola ešte malé dievča.

Susedka chcela otcovi Alexandry porozprávať o tom, že pod ich domom boli niekedy katakomby. Muž však odmietol týmto rečiam veriť, no malá Saša si rada predstavovala rôzne predstavy o tom, ako sa pod ich domom nachádza skrytá komnata…Po čase Alexandra opustila rodinné hniezdo.

No nedávno sa vrátila späť do domu ako už 43-ročná. Matka, aj jej brat zomreli, no a otec sa rozhodol, že jej dom daruje. Alexandra sa však presťahovať späť nechcela, a preto sa rozhodla dom prenajímať.

Nájomníci sa však čoskoro Alexandre ozvali a sťažovali sa, že podlaha v suteréne sa prepadla. Po príchode zistila, že vzniknutá diera vedie do nejakej miestnosti, o ktorej nikdy predtým nepočula!

Článok pokračuje na ďalšej strane.