Test: Pozrite, na koľko sa k sebe hodíte podľa FARBY OČÍ!

Zábava Zaujímavosti

Veľká láska, alebo len prechodné vzplanutie vášní? Môže o tom, okrem vyskúšaného horoskopu či numerológie, niečo prezradiť aj farba očí? Zistite, nakoľko sa k sebe s partnerom hodíte práve podľa nej.

Samozrejme, že ide len o základný odtieň. Všetci vedia, že bohatstva odtieňov, farebných nádychov či bodiek v ľudskom oku je nespočetné množstvo, nehľadiac na to, že farba sa mení aj pod dopadajúcim svetlom.

Niekto má oči modrošedé, iný hnedé so žltými bodkami… Ak sa vám to zdá nutné, môžete preto spojiť aj dva výklady. Vyberte číslo kombinácie farby partnerových a vlastných očí a čítajte.

Hnedooký – Hnedooký (Oheň – Oheň)
Výborne si rozumiete, ale niekedy sa dosť ťažko vzájomne znášate. Dosť často totiž každý z vás presadzuje svoju vlastnú osobu, máte sklon tak trochu si vzájomne závidieť a žiarliť na svoje úspechy. Pritom však obaja s úplnou istotou viete, že keby sa čokoľvek prihodilo, každý z vás pribehne druhému okamžite na pomoc.

A bude to pomoc úplne nezištná, láskyplná, plánovitá. Vzájomná nevraživosť na schopnosti a úspechy toho druhého je skôr prejavom istej nevyzretosti vzťahu ako jeho slabosti. Pretože vaše vzájomné puto je silné a ani jeden z vás nepochybuje o partnerovej láske. Spája vás veľká vášeň i nežnosť, spoločné záujmy, blízke si sú vaše názory, pohľad na svet. Ak by sa našiel spoločný protivník – či už šéf jedného z vás alebo oboch, konkurenčná firma alebo len protivný sused, nemal by proti vám dvom veľkú šancu, pretože nič vás nespojí pevnejšie, než nutnosť spoločne niečomu čeliť. Pri troche trpezlivosti môže teda váš vzťah trvať vlastne po celý život.

Článok pokračuje na ďalšej strane.