Veľký horoskop na máj 2020 pre všetky znamenia. Ktoré znamenie bude mať najkrajší mesiac v roku?

Horoskop

Zistite, čo vás tento mesiac čaká v oblasti lásky, vzťahov, práce, či zdravia.
Tip na máj: Máj je mesiacom lásky, ale majte pod kontrolou aj svoje fyzické srdce. Tento sval je v máji najviac ohrozený. Vzácna, nenahraditeľná pumpa pracuje bez prestávky celý život. Reaguje na citové vnemy, šťastné okamihy, smútok, pohyb i lenivé nečinné vysedávanie. Zaslúži si našu pozornosť.

Odmení nás kvalitnejším životom, ak sa jej budeme prihovárať s láskou a správať sa k nej ako k vzácnemu kvetu.

Baran: Karta je veľmi príjemná, mali by ste sa dočkať krásnych chvíľ v partnerstve! Dvorné karty, vyjadrujú vo výklade aj osoby, ktoré sú alebo možno prídu do nášho života. Niekedy však aj nás samých. Nastavujú svojim spôsobom človeku zrkadlo. Pozrite sa teda v prvom rade na seba, koľko lásky dávate, až potom posúďte, koľko jej dostávate od partnera. Pokiaľ vám niečo vytkne, nevracajte mu kritické slová! Zahrňte ho porozumením a láskou.

Býk: Ohnivé palice vnášajú do partnerstva energiu. Čestnosť, otvorenosť a dôkladná príprava. To posledné menované sa vám možno zdá v láske zvláštne, veď spontánnosť sa cení. Je to pravda, ale ak idete riešiť niečo dôležité alebo máte krízu, vtedy netreba konať bez rozmyslu. Na prednášku sa rečník dlho pripravuje, ale doma si často, bezhlavo povie čo chce. No a už je oheň na streche!

Článok pokračuje na ďalšej strane.