Pozorný divák si to hneď všimol: PODVOD v dueli na Farme?

Šoubiz Zaujímavosti

Fanúšikovia reality šou Farma majú každý pracovný deň o večerný program postarané. Vtipné momenty, hádky, intrigy či nežnôstky, to všetko nám televízia Markíza dávkuje v pravidelných intervaloch.

Niekedy sú však situácie natoľko vyhrotené alebo zvláštne, že sa medzi divákmi šíria teórie o tom, že správanie súťažiacich nie je úplne iba spontánne a zasahuje doňho i réžia. Ako to teda naozaj je?

Každoročne sa v súvislosti s reality šou Farma spomínajú rôzne úvahy o tom, že intrigy či nečakané zvraty v medziľudských vzťahoch sú ovplyvnené pokynmi z réžie. 12. séria nie je výnimkou.

Televízii Markíza tak už zrejme konšpiračné teórie z ľudu idú pekne na nervy – rozhodla sa k danej problematike vyjadriť.

Reality šou Farma sa na televíznych obrazovkách vysiela s približne mesačným odstupom od natáčania, celá produkcia teda musí pracovať veľmi rýchlo. Neželaným následkom prehnaného tempa je však neraz práve pokles kvality.

Zrejme aj z tohto dôvodu sme už vo Farme 12 mohli vidieť množstvo kontroverzných detailov – napríklad Henrika pred kamerami pobehujúceho v sluhovskom oblečení skôr, než bol formálne zvolený za sluhu či Erika s papierovým kelímkom od kávy z automatu. To ale nie je všetko!

Článok pokračuje na ďalšej strane.